Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu handlowego

Drywa Sp. z o.o.O firmie

  • Kartuska 410
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Drywa Sp. z o.o.

Kartuska 410

Gdańsk

Drywa Autoryzowany Dealer Volvo w Gdańsku zatrudni pracownika na stanowisko Asystenta działu handlowego.

Jeżeli jesteś młodą osobą, a motoryzacja jest twoją pasją to idealnie pasujesz do Naszego zespołu.Doświadczenie nie jest dla nas najważniejsze. Chęć do pracy, nauki i pozytywne nastawienie to jest to, czego szukamy.
Nie wahaj się. Może czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki,
- stały kontakt z działem handlowym,
- pomoc w administracji działu handlowego,
- dopilnowanie wszystkich szczegółów dotyczących wydania auta Klientowi,
- wydawanie auta Klientowi, wraz z omówieniem funkcji i systemów,
- jazda testowa z Klientem.

Wymagania:
- znajomość branży motoryzacyjnej,
- dobra znajomość nowinek technicznych z zakresu motoryzacji i/lub elektroniki ,
- zaangażowanie i chęć rozwijania się w kierunku sprzedaży,
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym obejmuje 2 soboty w miesiącu),
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- możliwość kształcenia się (kursy oferowane przez Volvo) w kierunku pracy w dziale handlowym
- praca w młodym zespole w rozwijającej się firmie z branży automotiv w segmencie premium,
- Stałe i stabilne zatrudnienie – dogodna forma umowy,
- Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od osiąganych wyników,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Drywa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-125) przy ulicy Kartuskiej 410, jako administratora danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Ogłoszenie archiwalne