Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Handlowego

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Handlowego w zakresie dotyczącym obsługi generowanej dokumentacji

  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów transakcyjnych

  • Obsługa dokumentów nabycia i zbycia samochodów używanych Spółki

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, zestawień, rejestrów

  • Monitoring realizacji zadań i prowadzenia CRM przez dział handlowy w oddziałach Spółki

  • Zastępstwo na stanowisku obsługi Kasy

  • Dbałość o realizację standardów jakościowych firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Zaangażowanie, systematyczność, dokładność

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • Bardzo dobra organizacji czasu pracy, umiejętność szybkiego i precyzyjnego wykonywania obowiązków

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie (lidera rynku lokalnego)

  • Stabilne warunki zatrudnienia oparte na Umowie o pracę

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz systemu premiowego

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzie pracy

  • Atrakcyjna oferta pracownicza – możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV ze ZDJĘCIEM.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Toyota Romanowski, jedyny autoryzowany dealer Toyoty i Lexusa w Kielcach w związku z dynamicznym rozwojem firmy używanych poszukuje profesjonalnego kandydata/ki w charakterze:

Przewiń do profilu firmy