Oferta pracy

Asystent Działu Handlowego

FCA

  • Grabska 11, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

FCA

Grabska 11

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja spotkań, również handlowych

  • Przygotowywanie raportów do analiz

  • Wymiana bieżących informacji z Handlowcami

  • Obsługa prostej korespondencji

  • Udział w spotkaniach

  • Przygotowywanie danych do zadań Działu Handlowego

  • Opracowywanie i raportowanie budżetu

  • Opieka nad systemem CRM Livespace (koordynacja działań)

  • Realizacja bieżących zadań zlecanych przez Dyrektora

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość pakietu Office 360 - ze szczególnym uwzględnieniem Excel (dobra znajomość)

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Otwartość i kreatywność w działaniach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia.

  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach.

  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, motywujący system premii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FCA

Grupa Kapitałowa FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi wyprzedzając oczekiwania Klientów dzięki efektywnym narzędziom biznesowym, sprawnej i elastycznej organizacji. Jesteśmy kreatywnym integratorem biznesu budującym wartość dla naszych Klientów i Partnerów.

Przewiń do profilu firmy