Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent działu handlowego

GABONA O firmie

  • Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Asystent

Firma o zasięgu międzynarodowym zajmująca się sprzedażą hurtową oraz detaliczną kosmetyków poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Analiza rynku pod kątem zdefiniowanych wcześniej kryteriów
  • Znajdowanie, analizowanie i kolekcjonowanie informacji pozyskanych z ogólnodostępnych źródeł
  • Przygotowywanie baz danych dla zespołu sprzedażowego
Wymagania:
  • Umiejętność logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Skrupulatności i dobrej organizacji pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w zespole - będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość firm działających w branży kosmetycznej
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijąjącej się firmie o silnej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne systemy wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne