Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Handlowego

Remmers Polska Sp. z o.oO firmie

Remmers Polska Sp. z o.o

Sowia 8

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z punktami handlowymi w zakresie dostępności produktów, realizacji zamówień, zatowarowania – praca stacjonarna jak i w terenie

  • Badanie potencjału rynku, analizy wybranego rynku pod względem działań mogących rozwinąć sprzedaż, badanie konkurencji

  • Udział w procesie sprzedaży online w segmencie B2B: segmentacja rynku, kategoryzacja produktów

  • Dbanie o właściwą ekspozycję produktów oraz materiałów marketingowych w punktach handlowych

  • Zaangażowanie w przebieg oraz rozliczanie akcji handlowych

  • Wsparcie Trade Managera w zakresie prac administracyjnych

  • Aktualizacja danych klienta w systemie SAP

  • Współpraca z doradcami techniczno-handlowymi

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe we współpracy z klientem

  • Znajomość pakietu Office, w tym Excel na poziomie min. średniozaawansowanym

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP, mile widziana znajomość programu SAP

  • Komunikatywność

  • Silną motywację i zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającym dziale

  • Pakiet świadczeń dodatkowych

  • Wydarzenia integrujące pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • prezenty mikołajkowe dla dzieci

  • premie

  • dofinansowanie do obiadów

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą główną w Niemczech, działającą na rynkach branży chemii budowlanej w ponad 40 krajach, zatrudniającą ponad 1500 pracowników na całym świecie. Oferujemy najwyższej jakości produkty służące do ochrony i renowacji budowli, uszlachetniania, ochrony i powlekania drewna oraz układania posadzek przemysłowych.

Remmers Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym należy do najbardziej prężnych przedstawicielstw. Od ponad 25 lat z powodzeniem oferujemy swoje wyroby firmom rzemieślniczym i zakładom przemysłowym, świadcząc jednocześnie pełnozakresowy serwis okołosprzedażowy.

Przewiń do profilu firmy

Dział farb i lakierów firmy Remmers oferuje kompletny program produktów do ochrony i obróbki wykończeniowej drewna. Zespół tworzy kilkadziesiąt osób, jak pracownicy administracyjni, doradcy techniczno-handlowi, technicy i managerowie. Innowacyjne działanie oraz zaangażowanie naszych pracowników umożliwiają osiąganie kolejnych sukcesów.

W związku z rozwojem działu i wydzieleniem obszaru dedykowanego do współpracy z punktami handlowymi poszukujemy osoby, która wesprze dział w codziennych zadaniach.