Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Handlowego

RAAN LIGHTING SOLUTIONS Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • wsparcie Działu Handlowego,
  • budowanie relacji z dotychczasowymi Klientami firmy,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • analiza rynku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe,
  • zaradność i zdolność do samodzielnego formułowania rozwiązań,
  • samodyscyplina i zorganizowanie,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego (kontakt z klientami, dostawcami oraz analiza dokumentacji technicznej),
  • aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania wraz z systemem premiowym uzależnionym od osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Asystent Działu Handlowego, Toruń