Logo Pracuj.pl

Asystent działu handlowego

Tektura Opakowania Papier S.AO firmie

Tektura Opakowania Papier S.A

Katowicka 182

Czułów

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjno-biurowe
  • Wspomaganie pracowników Działu Handlowego w obsłudze bieżących zadań m.in.:
  • Wpisywanie zamówień do systemu
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Zamawianie wysyłek gotowych produktów
  • Wystawianie zleceń transportowych w systemie SAP
  • Sprawdzenie faktur transportowych i zakupowych pod kątem ich zgodności ze zleceniem
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby przełożonego
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • Kontakt z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Obsługa komputera oraz sprzętów biurowych
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Narzędzia pracy odpowiednie do stanowiska
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony dla dzieci, dofinansowanie do kolonii)
  • Kartę Multisport
  • Pożyczki PKZP, pożyczki mieszkaniowe
  • Dobrą atmosferę pracy w kompetentnym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Producent papieru oraz tektur TEKTURA OPAKOWANIA PAPIER Spółka Akcyjna w Tychach obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko Asystent Działu Handlowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Asystent działu handlowego, Katowicka 182, Czułów, Tychy