Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Handlowego

Euroservice, Autoryzowany Dealer VolvoO firmie

Euroservice, Autoryzowany Dealer Volvo

Aleje Jerozolimskie 239

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w codziennych obowiązkach
  • Przyjmowanie dostaw samochodów
  • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem samochodów
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wydaniami
  • Współpraca z serwisem i magazynem w zakresie weryfikacji zleconych prac
  • Dbanie o ustawienie samochodów na placu sprzedażowym
  • Dbałość o czystość ekspozycji w salonie
  • Realizacja zadań zgodnie z poleceniami kierownika

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej marce
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny i sportowy

Euroservice – Autoryzowany dealer Volvo funkcjonuje na rynku od 1967 roku i zapisuje się tym samym na kartach historii jako pierwszy dealer Volvo w Polsce. Bazując na ponad pięciu dekadach doświadczenia udało nam się osiągnąć pozycję największego dystrybutora marki Volvo w naszym kraju. Obecnie dysponujemy dwoma salonami, w dwóch lokalizacjach – przy ul. Płowieckiej 62 oraz w Al. Jerozolimskich 239 w Warszawie.

Asystent Działu Handlowego, Aleje Jerozolimskie 239, Warszawa