Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu handlowego

BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k.

3 5007 000 brutto / mies.

Lucerny 80

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zapytaniami ofertowymi przychodzącymi do firmy z różnych kanałów marketingowych;

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez działania prospectingowe;

  • Opracowywanie koncepcji realizacji zleceń spedycji drogowej, morskiej, lotniczej i kolejowej;

  • Współpraca z agentami spedycyjnymi na całym świecie;

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert spedycji i koncepcji realizacji;

  • Wdrażanie klientów do dalszej obsługi wg ustalonych procedur;

  • Współpraca ze spedytorami w ramach realizowanych zleceń spedycji;

  • Współpraca z działami Spedycji, Marketingu oraz Administracji.

Nasze wymagania

  • Nie musisz mieć dużego doświadczenia w branży TSL! Jeśli będzie trzeba, wszystkiego Cię nauczymy. Ważne są natomiast dla nas:

  • Zespołowość oraz zaangażowanie;

  • Odwaga i pewność siebie;

  • Szybkość działania;

  • Systematyczność;

  • Cierpliwość;

  • Komunikatywność;

  • Znajomość angielskiego – głównie w komunikacji pisanej.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe (umowa o pracę) i 3 premie -> miesięczna / kwartalna / progowa (bez górnego limitu);

  • Gruntowne szkolenie w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego i kolejowego;

  • Poznasz specjalistów spedycji ze wszystkich stron świata (Chiny, USA, UE, Kanada, Japonia, Indie, Meksyk, Brazylia);

  • Będziesz pracował pod okiem doświadczonego managera;

  • Otworzysz sobie drogę kariery na stanowiskach: lidera działu sprzedaży, spedytora drogowego, morskiego, lotniczego lub kolejowego;

  • Dogodna lokalizacja - tylko 4 minuty od stacji PKP Anin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Cotygodniowe masaże w BBA-SPA Wellness

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie / wideokonferencja

3

Nawiązanie współpracy

4

Wdrożenie

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym oferującym rozwiązania z zakresu spedycji, transportu i logistyki. Współpracujemy zarówno z wielkimi firmami, jak i małymi przedsiębiorstwami. Naszą ambicją jest budowanie zaufania klientów oraz dostarczanie im najwyższej jakości usług na atrakcyjnych, konkurencyjnych warunkach!

Głęboko wierzymy, że jakość świadczonych usług to najważniejsza cecha, którą może pochwalić się firma. Dlatego regularnie przechodzimy proces certyfikacji ISO i GDP, jesteśmy członkami sieci agencyjnych oraz izb gospodarczych. Dbamy o przestrzeganie rygorystycznych norm świata transportu!

Przewiń do profilu firmy

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • świetną atmosferę;

  • ścieżki kariery i rozwoju zawodowego;

  • dużą samodzielność działania;

  • prywatną opiekę zdrowotną (z możliwością objęcia rodziny);

  • cotygodniowe masaże w biurze;

  • dostęp do Netflixa i dofinansowanie kart multisport;

  • udział w szkoleniach, targach i konferencjach;

  • vouchery i nagrody dla pracowników;

  • świętowanie sukcesów;

  • firmowe wyjazdy integracyjne;

  • wsparcie zespołu i kadry managerskiej;

  • nieograniczony dostęp do kawy.

Dodatkowe informacje

  • Praca z biura / docelowo zdalnie lub hybrydowo;

  • Kontakt do osoby rekrutującej: Mateusz Myszyński, tel. 509856127.