Oferta pracy

Asystent Działu Handlowego

BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k.

Lucerny 80

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zapytaniami ofertowymi przychodzącymi do firmy z różnych kanałów marketingowych

  • Współpraca z działami Spedycji, Marketingu oraz Administracji.

  • Raportowanie wyników oraz statystyk sprzedażowych

Nasze wymagania

  • NIE MUSISZ mieć dużego doświadczenia w branży TSL, choć na pewno będzie to dodatkowy atut. Jesteśmy gotowi wszystkiego nauczyć od podstaw.

  • Bardzo ważne są za to dla nas następujące cechy:

  • Odwaga i pewność siebie;

  • Determinacja

  • Zaangażowanie

  • Szybkość działania;

  • Systematyczność;

  • Cierpliwość;

  • Komunikatywność;

  • Język angielski – głównie w komunikacji pisanej.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe (umowa o pracę) i 3 premie -> miesięczna / kwartalna / progowa (bez górnego limitu); 2 dodatkowe dla całego zespołu

  • Gruntowne szkolenie w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego i kolejowego;

  • Poznanie specjalistów spedycji ze wszystkich stron świata (Chiny, USA, UE, Kanada, Japonia, Indie, Meksyk, Brazylia);

  • Praca pod okiem doświadczonego managera;

  • Otwarcie drogi do ścieżki kariery (niezależnie od firmy) na stanowiskach: lidera działu sprzedaży, spedytora drogowego, morskiego, lotniczego lub kolejowego.

  • Perfekcyjną atmosferę

  • Cotygodniowe masaże

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym i zgranym zespole z sukcesami w branży;

  • Pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. współmałżonków, partnerów, dzieci, przyjaciół)

  • Bezpłatny dostęp do Netflixa;

  • Wsparcie marketingowe Twoich działań;

  • Udział w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektów (budowa i rozwój nowych działów, projekty unijne);

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • Nagrody dla Pracowników;

  • Vouchery na różne atrakcje;

  • Spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe;

  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach;

  • Pozytywną energię, uśmiech i optymizm Zespołu oraz Kierownictwa;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa świadcząca usługi logistyczne w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo, ponadgabarytowego, o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii wśród Klientów i Partnerów na rynku transportowym, realizująca politykę jakości wg norm ISO 9001:2015, a także GDP (Good Distribution Practices), członek globalnej sieci logistycznej WCA.

Przewiń do profilu firmy