Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu handlowego

EWA-BIS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Handlowcem w realizacji transakcji sprzedażowych

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami zagranicznymi

  • Obsługa administracyjna strategicznych klientów : kompletowanie i zarządzanie zamówieniami

  • Przygotowywanie i przesyłanie ofert dla klientów

  • Rejestracja sprzedaży w systemie

  • Kompletowanie dokumentów związanych ze sprzedażą

  • Pomoc w organizacji transportu i wysyłki towaru

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (wymagane)

  • Komunikatywność, zaangażowanie

  • Zorientowanie na realizacje celów

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presja czasu

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznej firmie handlowej

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Opieka medyczna / karta Benefit- Multisport

  • Szkolenia

  • Umowę o pracę

O nas

Firma handlowa "Ewa - Bis" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działająca na rynku od 1987 r., współpracująca z kontrahentami z całego świata poszukuje do dynamicznie rozwijającego się działu sprzedaży międzynarodowej na stanowisko: Asystenta do działu handlowego