Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Handlowego

Iglotech Sp. z o.oO firmie

Iglotech Sp. z o.o

Międzyleska 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie organizacyjne pracowników Oddziału Wrocław;

  • wsparcie działań handlowych- obsługa Klienta, ofertowanie, realizacja zamówień zgodnie ze standardami obsługi Klienta;

  • aktywne działanie w celu pozyskania Klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne);

  • doświadczenie w firmie handlowej;

  • asertywność, komunikatywność.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość branży HVAC&R (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo);

  • mile widziane prawo jazdy.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu

  • szkolenia techniczne i handlowe

  • atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników

  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • dofinansowanie do kart sportowych,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Iglotech Sp. z o.o., Lider na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, odznaczony wieloma nagrodami w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem SOLIDNA FIRMA oraz zarządzania zasobami ludzkimi SOLIDNY PRACODAWCA, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier

Przewiń do profilu firmy