Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Handlowego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    topopis

    Wszystko o czym marzysz do wyposażenia swojego domu
    Kraków - Wrocław - Katowice

    Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko
    ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO
    do naszego salonu we Wrocławiu
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • wsparcie działu sprzedaży
    • telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klienta
    • ustalanie transportów
    • przygotowywanie comiesięcznych raportów transportowych
    • przyjmowanie reklamacji
    • obsługa systemu ratalnego
    • realizacja powierzonych zadań

    Wymagania:

    • charyzma, odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność
    • systematyczność i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów
    • miła aparycja
    • biegła obsługa komputera oraz pakietu Office
    • mile widziana znajomość j.angielskiego
    • akceptacja pracy także w soboty
    • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę stałą na pełny etat (praca stacjonarna w salonie)
    • pensję zasadniczą i atrakcyjny system nagród
    • dużą swobodę w działaniu
    • udział w profesjonalnych szkoleniach
    • rozwój osobisty
    • środowisko pracy w zgranym zespole, a w ślad za tym dobrą atmosferę w pracy

    Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy MAX-FLIZ, prześlij CV wraz ze zdjęciem.
    Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową – www.max-fliz.pl.

    bottom