Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Handlowego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-09-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

topopis

Wszystko o czym marzysz do wyposażenia swojego domu
Kraków - Wrocław - Katowice

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko
ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO
do naszego salonu we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • wsparcie działu sprzedaży
  • telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klienta
  • ustalanie transportów
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów transportowych
  • przyjmowanie reklamacji
  • obsługa systemu ratalnego
  • realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • charyzma, odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność
  • systematyczność i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • miła aparycja
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu Office
  • mile widziana znajomość j.angielskiego
  • akceptacja pracy także w soboty
  • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę stałą na pełny etat (praca stacjonarna w salonie)
  • pensję zasadniczą i atrakcyjny system nagród
  • dużą swobodę w działaniu
  • udział w profesjonalnych szkoleniach
  • rozwój osobisty
  • środowisko pracy w zgranym zespole, a w ślad za tym dobrą atmosferę w pracy

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy MAX-FLIZ, prześlij CV wraz ze zdjęciem.
Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową – www.max-fliz.pl.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się