Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura Obsługi Klientów z j. niemieckim B2

JET STAR INTERNATIONAL LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 5005 500 brutto / mies.
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

aleja Grunwaldzka 212

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w tworzeniu ofert handlowych,

  • budowa bazy klientów B2B,

  • wyszukiwanie potencjalnych klientów,

  • analiza rynku,

  • weryfikacja firm pod kątem wykorzystania obsługiwanych technologii,

  • dbanie o poprawność bazy klientów,

  • praca według skryptu firmy, w oparciu o realizacje planów i celów,

  • wsparcie handlowców mobilnych,

  • wsparcie handlowców stacjonarnych.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • otwartości i pewności siebie,

  • wysoki poziom motywacji, umiejętność samodzielnej pracy,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • prowizja od sprzedaży handlowców mobilnych

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • służbowy telefon,

  • szkolenia rozwojowe,

  • szerokie możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego dla zmotywowanych osób,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • pracę w stałych godzinach 8-16 (poniedziałek - piątek),

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole.

O nas

JET STAR INTERNATIONAL to międzynarodowa firma handlowa z branży Waterjet Cutting, zajmująca się importem i dystrybucją części i piasku do wycinarek wodnych.

Poszukujemy asystenta handlowego z biegłą znajomością j. niemieckiego do pracy w sektorze B2B.