Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu handlowego z j. niemieckim

VAVALACT sp. z o.o.O firmie

VAVALACT sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 16A

Warszawa

Vavalact Sp. z. o. o. jest firmą handlową wywodzącą się z branży mleczarskiej. Tworzy ją międzynarodowy, doświadczony zespół specjalistów nastawionych na realizację wysoko postawionych celów i odnoszących kolejne sukcesy.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów na rynku niemieckim w sektorze b2b.
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Negocjowanie umów.
  • Monitorowanie łańcucha dostaw (kontakt z logistyką).
  • Poprawne rozliczanie transakcji.

Wymagania:

  • Biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny).
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętne ustalanie priorytetów i efektywne zarządzanie swoim czasem.
  • Konsekwentność w dążeniu do realizacji celu.
  • Mile widziane oświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon).
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań.
  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne