Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu handlowego ze znajomością języka niemieckiego

European Service Exchange Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 96a
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

European Service Exchange Sp. z o.o.

Krakowska 96a

Wrocław

Firma European Service Exchange jest pośrednikiem w branży zatrudnienia i doradztwa personalnego.

Zakres obowiązków:

- Wsparcie zagranicznego działu obsługi klienta
- Tworzenie baz danych potencjalnych klientów zagranicznych
- Pomoc w zarządzaniu projektami
- Tłumaczenie dokumentów
- Współpraca z innymi działami

Oczekujemy:
-Wykształcenia min. średniego.
-Komunikatywnej znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
-Dobrej organizacji pracy i samodzielności
-Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet multisport oraz opiekę medyczną
  • Szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • Możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach coachingowych
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne