Oferta pracy

Asystent Działu HR

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych

  • wsparcie przy planowaniu szkoleń i wdrożeń Pracowników

  • udział w tworzeniu umów i dokumentów pracowniczych

  • udział w miękkich projektach działu HR

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • wsparcie w codziennych obowiązkach działu HR

  • raportowanie działań

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność za przydzielone zadania

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • nastawienie na cel i współpracę

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale HR

  • mile widziane studia kierunkowe (np. psychologia, ZZL)

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy przy minimum 30h tygodniowo

  • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji

  • możliwość rozwoju we wszystkich obszarach miękkiego HR 😊

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • dobrą organizację pracy

  • umowę zlecenie

  • benefity (dofinansowanie do karty miejskiej, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne