Logo Pracuj.pl

Asystent Działu HR

Sodexo Benefits and Rewards Services PolskaO firmie

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Wincentego Rzymowskiego 53

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zaangażowana/-y w budowanie i usprawnianie obszarów związanych z Life Cycle of Employee
  • Będziesz analizować, tworzyć prezentacje oraz wnioski na podstawie zbudowanych ankiet satysfakcji
  • Proces Onboardingu Pracowników – odpowiadać będziesz za zapewnienie nowym pracownikom komfortowego startu w naszej firmie, zaczynając od komunikacji przed zatrudnieniem, przez zaplanowanie pierwszego dnia aż do zbudowania wraz z menadżerem planu wdrożenia
  • Szkolenia – wspierać będziesz obsługę zgłoszeń szkoleniowych, w prowadzeniu szkoleń przez firmy wewnętrzne, tworzeniu harmonogramów szkoleń dla pracowników, dopasowywaniu ofert szkoleniowych do potrzeb w firmie oraz kontaktach z dostawcami.
  • Rekrutacje – będziesz prowadzić proces rekrutacji, w tym tworzenie ciekawych ogłoszeń o pracę, analiza CV, planowanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • Employer branding, benefity pracownicze, akcje pracownicze – będziesz organizować i poszukiwać pomysłów na coraz to nowe sposoby budowania pozytywnych doświadczeń naszych pracowników
  • Zadania związane z dokumentacją pracowniczą (Administracja HR)
  • Będziesz odpowiadać za ciekawą i nieszablonową komunikację wewnętrzną
  • oraz... wszyscy w zespole, bez względu na stanowisko, czasami robimy rzeczy, od których może spaść z głowy korona, więc jeśli nie lubisz jej zdejmować – nie aplikuj!

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim: chęć rozwoju w obszarze HR
  • Umiejętność organizacji pracy, nawet gdy co chwilę ktoś dzwoni z pytaniem 😊
  • Dyskrecja, pracujemy z ludźmi, z ich problemami i aspiracjami, nie możemy zawieść ich zaufania
  • Umiejętność komunikacji oraz wyrażania swojej opinii, a także budowania długotrwałych relacji
  • Poczucie empatii i umiejętność słuchania
  • Dbałość o szczegóły i dopinanie zadań na ostatni guzik
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Dystans do siebie i cięty dowcip
  • Lekkie pióro
  • Dobra znajomość Microsoft PowerPoint, Excel, Teams, SharePoint
  • Głowa pełna pomysłów

To oferujemy

  • Ofertę stażową na czas do 2 lat (umowa zlecenie)
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i uczestnictwa w globalnych projektach
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Służbowy telefon
  • Możliwość pracy z nami 😊 chętnie wszystkiego Cię nauczymy!

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość pracy hybrydowej

O nas

Jesteśmy działem HR w firmie zajmującej się szeroko pojętym motywowaniem – przed nami na co dzień stoją duże wyzwania, a nasi pracownicy mają względem nas wysokie oczekiwania 😊

Doradzamy, motywujemy, usprawniamy, odstresujemy, przyjaźnimy się, a przede wszystkim wspieramy się. Priorytetem naszych działań jest budowanie organizacji otwartej na różnorodność, usprawnienia i zmiany, gdzie każdy dobrze się czuje.

Poszukujemy osoby, która wniesie do zespołu i firmy wartość dodaną, coś od siebie. Chcemy iść do przodu, rozwijać się i tego też oczekujemy od poszukiwanej osoby. Nie musisz mieć doświadczenia, ale za to chęć do stworzenia czegoś od podstaw, do zakasania rękawów, żeby móc potem zobaczyć efekty swoich działań oraz gotowość do wzięcia odpowiedzialności za powierzone zadania to must have!

Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od ponad 20 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów.

Asystent Działu HR, Wincentego Rzymowskiego 53, Mokotów, Warszawa