Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technologia
    to nasza codzienność.
    Konica Minolta
    Business Solutions Polska

    Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

    W związku z rozwojem zespołu HR poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    zakres obowiązków:

    • Udział w prowadzonych projektach z zakresu „miękkiego HR” oraz codzienne wsparcie Działu HR
    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla, w tym zarządzanie kandydatami w programie eRecruiter, publikacja ogłoszeń, umawianie spotkań, stały kontakty z kandydatami
    • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników firmy, współpraca z dostawcami zewnętrznymi
    • Współudział w procesach wdrożenia nowych pracowników tzw. Onboarding do organizacji, w tym zarządzanie materiałami powitalnymi
    • Przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby wewnętrzne (Excel, Power Point)
    • Przygotowywanie dokumentów działowych i nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
    • Zarządzanie skrzynką e-mailową Działu HR oraz aktualizowanie i weryfikacja bazy kandydatów
    • Wsparcie działań w zakresie Employer Branding’u

    wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (np. wewnętrzny dział HR, agencja rekrutacyjna lub pracy tymczasowej itp.)
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane studia II stopnia lub ostanie lata kierunków społecznych / ekonomicznych
    • Zainteresowanie tematyką HR oraz śledzenie aktualnych trendów w tym obszarze, śmiałość w zgłaszaniu pomysłów, własna inicjatywa, entuzjazm w codziennej pracy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista
    • Poczucie odpowiedzialność za zlecone zadania, dokładności i terminowości w ich wykonywaniu
    • Umiejętność obsługi systemu eRecruiter oraz poczucie humoru będzie dodatkowym atutem :)

    oferujemy:

    • Pracę w wymiarze pełnego etatu w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
    • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy do nagłych zobowiązań na uczelni
    • Zdobycie doświadczenia i know-how w międzynarodowej firmie w branży IT w Polsce u boku doświadczonych pasjonatów HR oraz dalszą perspektywę rozwoju w zespole
    • Udział w projektach budowania wizerunku firmy na rynku jako atrakcyjnego pracodawcy oraz kreowaniu projektów dla pracowników
    • Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
    • Jasny system rozwoju osobistego w ramach Firmy (ścieżka kariery)
    • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

    proces rekrutacji

    • Wybrane osoby zostaną zapraszane na rozmowę rekrutacyjną z osobami z działu HR
    • W trakcie procesu rekrutacyjnego kandydaci mogą zostać zaproszeni do udziału w testach lub studiach przypadków w zakresie wiedzy HR
    • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Robimy startupy od 140 lat.
    Technologia to nasza codzienność.
    Dołącz do nas i zmieniaj świat.