Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu IT

Prosolvers SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 0003 200 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Udział w rozwoju produktów własnych firmy

  • Proste prace informatyczne (np. podłączenie monitora, drukarki)

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Chęć rozwoju

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Możliwość nauki i rozwoju w branży IT

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

O nas

Firma Prosolvers specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu systemu ERP, który służy do zarządzania księgowością i obiegiem dokumentów. To, co nas wyróżnia, to zatrudnianie ludzi, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Zespół naszych specjalistów cechuje nieszablonowe myślenie, a nasze nowatorskie podejście sprawia, że tworzone przez nas projekty są niepowtarzalne.

Pasjonujesz się informatyką i branżą IT, ale brakuje Ci doświadczenia?

Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności, ale nie wiesz od czego zacząć?

Ta praca jest dla Ciebie!