Logo Pracuj.pl

Asystent działu IT

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.O firmie

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Leonarda da Vinci 5

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • C#

  • ASP .Net

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w projektowaniu/opracowywaniu aplikacji (Web, Mobile) na platformach on-premise i w chmurze.
  • Pomoc w tworzeniu i obsłudze nowych rozwiązań analitycznych i biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem usług Microsoft Power BI i SQL Server Reporting Services.
  • Współpraca z zespołami technicznymi w celu oceny nowych komponentów technologicznych.
  • Współpraca z funcjami biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań biznesowych dotyczących rozwiązań i usług IT.
  • Postępowanie zgodnie z naszym planem i strategią procesów BPM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania (preferowane lub podobne doświadczenie w zakresie ASP.Net, C#, SQL).
  • Doświadczenie w gromadzeniu i dokumentowaniu wymagań systemowych.
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie zasad cyklu życia rozwoju oprogramowania
  • Umiejętność prezentowania pomysłów w sposób przyjazny i zrozumiałym dla biznesu.
  • Motywacja i zdolność do pracy w zespole rozproszonym geograficznie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość infrastruktury to plus.
  • Mile widziane doświadczenie z narzędziami programistycznymi Office 365 (SharePoint, PowerApps, Flow) to plus

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycje na rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy oraz wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Dostęp do szkoleń i zajęć językowych
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Umowa zlecenie.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do posiłków

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia milionów kierowców na całym świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu przyjaznych dla środowiska systemów sterowania i układów napędowych, zoptymalizowanych pod kątem maksymalnej wydajności i całkowitej integracji pojazdu. Na całym świecie zatrudniamy 12 000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych systemów kierowniczych.

Pracę w Nexteer porównujemy do sportu zespołowego, którego zasady są proste: działamy z wielkim zapałem i dużym poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki wiarygodnemu dialogowi, czerpiemy z doświadczeń innych oraz liczymy się ze zdaniem naszych współpracowników. Czy jesteś gotów przyłączyć się do naszego zespołu?

Asystent działu IT, Leonarda da Vinci 5, Gliwice