Oferta pracy

Asystent Działu IT

arvato PolskaO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zadania:

  • Wsparcie pracy Zespołu Service Desk poprzez rejestrację i realizację zgłoszeń w systemie ticketowym.
  • Utrzymywanie skutecznej komunikacji z klientami wewnętrznymi.
  • Pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów.
  • Utrzymanie stacji roboczych, usług i architektury sieciowej.
  • Instalacja oraz konfiguracja aplikacji klienckich.

Oferujemy:

  • Szczegółowe wdrożenie, przygotowujące Cię do realizacji zadań.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, która zapewni Ci poczucie stabilności.
  • Prywatną opiekę medyczną, dzięki której szybko umówisz się
    do wybranego specjalisty.
  • Elastyczne godziny pracy, które ułatwią Ci dostosowanie grafiku
    do swoich potrzeb. Pracę możesz rozpocząć w godzinach 10:00-12:00
    i zakończyć po 8 godzinach (18:00-20:00).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i poznania technologii z obszaru IT.
  • Wsparcie doświadczonego mentora, który będzie Cię wspierał
    na drodze rozwoju umiejętności.

Nasze oczekiwania:

  • Otwartość i chęć pracy z ludźmi.
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych.
  • Dobra znajomość sprzętu PC/Laptopy/Serwery, sieci LAN/WAN,
    systemów operacyjnych MS Windows 7/8.1/10 oraz pakietu
    MS Office 2007/10/13/16.
  • Znajomość języka ang. umożliwiająca sprawną komunikację (min. B2).
  • Proaktywne podejście do problemów i proponowanie usprawnień.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy