Oferta pracy

Asystent Działu IT

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

  • Korczaka 37, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Korczaka 37

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie systemem zgłoszeń,

  • testowanie nowych funkcji,

  • tworzenie dokumentacji oraz specyfikacji technicznych implementowanych rozwiązań,

  • tworzenie notatek/raportów ze spotkań,

  • szkolenia wewnętrzne dla użytkowników systemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane informatyczne),

  • rozległa wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych i nowych technologii,

  • znajomość systemów i zasad zarządzania systemem zgłoszeń (tickety),

  • wiedza z zakresu funkcjonalności systemów ERP i PLM,

  • wiedza z zakresu przeprowadzania testów nowotworzonych funkcji w systemach,

  • mile widziana znajomość MS SQL.

To oferujemy

  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • uczestnictwo w tworzeniu nowych rozwiązań informatycznych,

  • 45 minutową płatną przerwę w ciągu 8 godzin pracy,

  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,

  • dofinansowanie do karty MultiSport, imprezy integracyjne.

  • przyjazną atmosferę pracy w zgramym Zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne