Asystent Działu Jakości

  • Sztum, Malbork, Kwidzyn, Tczew, Dzierzgoń, Prabuty, Stare Pole (pow. malborski), pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy światowym liderem w branży konfekcjonowania i produkcji artykułów spożywczych na polskim i europejskim rynku usług kontraktowych.
    Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami branży spożywczej.
    Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów ze Sztumu, Malborka i okolic
    na stanowisko:
    ASYSTENT DZIAŁU JAKOŚCI
    Nr ref. ADJ/05/2018

    Miejsce pracy: Sztum

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową
    • realizacja harmonogramu badań, pobieranie próbek, analiza i archiwizacja wyników
    • nadzór nad środkami chemicznymi
    • szkolenia pracowników
    • udział w produkcjach próbnych
    • zarządzanie dokumentacją w wersji elektronicznej i papierowej
    • wsparcie w tworzeniu procedur i instrukcji
    • czynny udział w doskonaleniu procesu
    • realizacja zakupów działu, aktualizacja cenników

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie, osoby studiujące zaocznie bądź planujące rozpoczęcie studiów związanych z zarządzaniem jakością, towaroznawstwem lub kierunkami pokrewnymi.
    • znajomość zasad GMP/GHP, HACCP
    • znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
    • zdolności komunikacyjne, organizacyjne i analityczne
    • umiejętność uczenia się
    • spostrzegawczość
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziana znajomość normy ISO 9001 oraz IFS
    • mile widziane posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego
    • mile widziane posiadanie aktualnej książeczki zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
    • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej branży spożywczej

    Oferujemy:

    • zdobywanie doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • wspomaganie innowacyjnych projektów dla międzynarodowych koncernów.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (mile widziane zdjęcie kandydata) poprzez formularz zgłoszeniowy.

    Nadesłanych aplikacji nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztumie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji oraz włączenia dokumentów aplikacyjnych do bazy danych kandydatów spółki (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r., nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.