Oferta pracy

Asystent Działu Kadr

Sobiesław Zasada Automotive

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności biurowych – wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

  • Prowadzenie podstawowych prac z zakresu administracji kadr i płac

  • Porządkowanie potrzebnych dokumentów, przygotowywanie zestawień

  • Pomoc w pracach o charakterze administracyjnym

  • Nadzorowanie dokumentacji personalnej pracowników w zakresie akt osobowych, wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych

  • Koordynowanie obiegu umów

  • Wsparcie dla pracowników działu kadr i płac

  • Sporządzanie wszelkich dodatkowych zestawień, sprawozdań i ewidencji zgodnie z zaleceniami

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne (mile wdziana osoba w trakcie studiów zaocznych)

  • Dużym atutem będzie doświadczanie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

  • Znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomość obsługi programów kadrowych i płacowych: Comarch RP Optima - XL, Płatnik – mile widziane

  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i PPK

  • Mile widziane kursy specjalistyczny z zakresu Kadr i Płac, ZUS

  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • programy rozwojowe

  • dostęp do platformy e-learningowej

  • spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • konkursy pracownicze

  • upominki okolicznościowe

  • nagrody jubileuszowe

Aplikuj! Chętnie poznamy Cię osobiście.

Na samochodach znamy się jak mało kto. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów Zajmujemy się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i samochodów ciężarowych.

Więcej ofert na www.zasadaauto.pl

Masz zmysł techniczny i pasję do samochodów? Wiesz, że dokonały pojazd to połączenie estetyki z technologią i zależy Ci w równym stopniu i na jednym, i drugim?

Fascynujące samochody, innowacyjna technika, zmotywowane zespoły, różnorodne ścieżki rozwoju zawodowego czy nowoczesne środowisko pracy to tylko kilka z nich. Dołącz do nas i przekonaj się, że Twoja kariera może wskoczyć na jeszcze większe obroty.

Przewiń do profilu firmy