Oferta pracy

Asystent Działu Kategorii

MAXI ZOOO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie materiałów niezbędnych do planowania, estymacji, wdrożenia i raportowania działań promocyjnych

  • Koordynacja procesów promocyjnych

  • Weryfikacja poprawności informacji zawartych w materiałach drukowanych, w szczególności w gazetce Maxi News

  • Koordynacja wdrożenia promocji w sieci

  • Przygotowanie cyklicznych raportów z wynikami działań promocyjnych

  • Koordynacja bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem działu: wsparcie Category Managerów, obsługi zapytań z działu sprzedaży, współpraca z centralą firmy Maxi Zoo

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Min. dwuletnie doświadczenie w asystowaniu prac dla zespołów lub działów m.in. sprzedaży, marketingu lub kategorii

  • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym

  • Znajomość angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

  • Bardzo dobra znajomość MS Office w w szczególności Excel, Power Point

  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętności analityczne, dokładność, sumienność

Mile widziane

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z karty sportowej, owocowy początek tygodnia

  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole nastawionym na współpracę

  • Nowoczesne i dogodne lokalizacyjnie biuro

  • Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

MAXI ZOO

Maxi Zoo – największa sieć sklepów zoologicznych zajmująca pierwsze miejsce w Polsce i w Europie. Nasi Pracownicy wypełniają misję firmy i dokładają wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było łatwiejsze, lepsze i szczęśliwsze.

Przewiń do profilu firmy

Zacznij pracę w rozwijającej się firmie, wyślij już dziś lub pozostaw swoje CV w naszych sklepach.

* Nagroda Top For Dog 2019 w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny