Asystent działu księgowego

  • Lubin, dolnośląskie
  • Przemysłowa 1 e, 59-300 Lubin, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 20.08.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Dobrygowski Sp. z o. o. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA na Dolnym Śląsku. Na samochodowym rynku istniejemy od 1979 roku. Jesteśmy dobrze rozwijającą się firmą stawiającą na ludzi aktywnych i chętnych do dalszego rozwoju. Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Centrali w Lubinie oraz w Oddziale Długołęka na stanowisku:

    Cały etat
    Miejsce pracy: Lubin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji księgowej
    • Wprowadzanie dokumentów do Kancelarii Firmy
    • Weryfikacja oraz księgowanie faktur magazynowych zakupowych
    • Weryfikacja oraz księgowanie faktur magazynowych sprzedażowych
    • Weryfikacja oraz księgowanie dokumentów sprzedaży wewnętrznej

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie, o kierunku rachunkowość mile widziane
    • Praca księgi handlowe –pełna księgowość
    • Umiejętności analityczne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
    • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).