Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Księgowego

Gastromax Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Firma GASTROMAX POLSKA Sp. z o.o. jest uznaną, doświadczoną firmą specjalizującą się w projektowaniu technologicznym i kompleksowym wyposażaniu obiektów gastronomicznych (hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni)

w profesjonalny sprzęt gastronomiczny.

Firma Gastromax Polska obsługuje kluczowych klientów branży Horeca.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z procedurami firmy,
  • kompletowanie dokumentów księgowych,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz działu,
  • archiwizacja dokumentów księgowych,
  • pozostałe prace administracyjne wspierające dział księgowości w bieżącej pracy.
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • uzgadnianie i rozliczanie kont księgi głównej
  • wsparcie podczas procesu księgowego zamknięcia miesiąca

Wymagania:

  • jesteś studentem w trakcie nauki, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,
  • ukończyłeś liceum/technikum ekonomiczne – mile widziane
  • posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości,
  • szybko się uczysz i potrafisz wykorzystywać wiedzę w praktyce,
  • charakteryzuje Cię chęć rozwoju w dziedzinie rachunkowości,
  • posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • skrupulatność, rzetelność, systematyczność, terminowość
  • mile widziana znajomość systemów księgowych klasy ERP,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne