Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Księgowości

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 31.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    China International Marine Containers (Group) Co., Ltd. (CIMC) z siedzibą w Shenzhen jest czołowym producentem  kontenerów na całym świecie oraz największym  producentem pojazdów, samochodów oraz naczep w Chinach. Oprócz podstawowego profilu działalności firma zajmuje się również produkcją pojazdów specjalistycznych, urządzeń offshore oraz usługami logistycznymi w portach lotniczych, czy kompleksową obsługą finansowo-doradczą. Jak dotąd spółka jest właścicielem 10 głównych serii i ponad 1000 modeli. Kapitał zakładowy CIMC wynosi: 30 mln dolarów, Spółka zatrudnia więcej niż 13000 pracowników, ma ponad 300 przedsiebiorstw członkowskich oraz 3 spółki giełdowe. Produkty CIMC znane są w Ameryce Północnej, Azji, Chinach, a także w Europie.

    CIMC Trailer Polska Sp. z o. o. powstała w 2015 roku i jest oddziałem spółki China International Marine Containers (Group) Co., Ltd. (CIMC) w Chinach. Koncentruje się głównie na montażu naczep, kontenerów, nadwozi wimiennych i do przewozu kontenerów.
    Miejsce pracy: Gdynia

    Zadania i czynności:

    • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju
    • zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych
    • przygotowywanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów kasowych, korygujących
    • przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych
    • archiwizowanie dowodów księgowych
    • wystawianie faktur oraz dokumentów wewnętrznych
    • prowadzenie księgowości wewnętrznej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • pracę w młodym dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń
    • pracę w firmie o międzynarodowym charakterze

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angielskiego
    • znajomość zasad księgowości
    • zdolności analityczne
    • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne
    • biegła znajomość pakietu MS Office
    • doświadczenie w prowadzeniu księgowości