Oferta pracy

Asystent działu Księgowości i Administracji

Posbistro Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Na Zjeździe 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności dokumentów sprzedażowych i kosztowych, wystawianie i dekretowanie faktur

  • Terminowe opracowywanie oraz kompletowanie dokumentów księgowych

  • Przygotowywanie okresowych raportów finansowych i zestawień dla księgowości, prowadzenie podręcznej kasy firmowej

  • Zapewnienie prawidłowej i sprawnej obsługi biura, samodzielne realizowanie zleconych zadań bieżących

  • Zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały oraz artykuły biurowe wraz z kontrolą i analizowaniem stanu zapasów

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi współpracującymi w zakresie usług sprzątania, dzierżawy ekspresu, itd.

  • Profesjonalna obsługa gości oraz klientów, prowadzenie kalendarza rezerwacji sal, współorganizowanie wyjazdów służbowych

  • Administrowanie umowami użyczenia sprzętu

  • Inne prace związane z codzienną działalnością biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Doświadczenie w pracy biurowej, w tym praca z dokumentami księgowymi - warunek konieczny

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność nieszablonowego myślenia, proaktywna i zadaniowa postawa

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość j. angielskiego

  • Mile widziana znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego i prawa pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub inną formę współpracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w biurze przy ul. Na Zjeździe 11

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Pyszną kawę i środowe niespodzianki

  • Spotkania i imprezy integracyjne

  • Pakiet sportowy

POSbistro to lider na rynku mobilnego oprogramowania POS na tablety dla gastronomii oraz aplikacji dodatkowych dla właścicieli lokali, kierowców dostarczających posiłki oraz klientów końcowych restauracji. Pomagamy restauratorom niezawodnie zarządzać własnym biznesem, kontrolować go, zwiększać sprzedaż oraz optymalizować procesy.

Do naszego zespołu księgowości i administracji szukamy osoby, która będzie  ściśle współpracować  i wspierać wszystkie działy w organizacji POSbistro.

Jeśli interesuje Cię obszar księgowości i administracji i jeśli chcesz rozwijać się w tym obszarze, a do tego cenisz sobie pracę z ludźmi - nie zastanawiaj się - APLIKUJ.

Przewiń do profilu firmy