Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Księgowości / Kadr i Płac

"VATTAX" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

W pracy u nas będziesz:

• poznawać zakres czynności związanych z księgowym rozliczaniem spółek handlowych,

• zgłębiać możliwości Excela, poszerzać wiedzę dotyczącą podatków, księgowości lub kadr i płac,

• rozwijać swoje kompetencje miękkie utrzymując relacje z współpracownikami z zespołu oraz z klientami,

• I wiele, wiele innych...

Jesteś tu? To nie wszystko!

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Osób..

• chętnych by rozpocząć lub kontynuować przygodę w dziale księgowości lub kadrowo-płacowym,

• chcących pracować wśród profesjonalistów w swojej dziedzinie,

• skłonnych do podnoszenia poziomu wiedzy i kwalifikacji,

• lubiących poszukiwać informacji, dociekać, zadawać pytania oraz śledzić zmiany w obowiązujących przepisach,

• pogodnych, życzliwych, samodzielnych i z poczuciem humoru.

Jeśli jesteś ciekaw… koniecznie czytaj dalej!

Mile widziane

  • status studenta lub absolwenta kierunków ekonomicznych lub związanych z finansami i rachunkowością,

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • umiejętności sprawnej obsługi komputera i łatwość nauki nowych programów,

  • znajomość systemu enova365,

  • jako atut: ukończone liceum/technikum ekonomiczne i/lub pierwsze doświadczenia w pracy w księgowości...

To oferujemy

  • rozwojową pracę pełną ciekawych wyzwań,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i wiedzy merytorycznej oraz podnoszenia kwalifikacji (u nas masz szansę zdobyć wiedzę w obszarze wielu branż),

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia,

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • elastyczne godziny pracy, z możliwością rozpoczęcia pracy od 7.00,

  • dofinansowanie opieki medycznej,

  • regularne dostawy owoców, bardzo życzliwą atmosferę pracy,

  • dobrych i pomocnych współpracowników, którzy zawsze Ci pomogą,

  • pracę z dala od miejskiego zgiełku, parking dla Twojego auta,

  • dogodny dojazd z Warszawy - mieścimy się na granicy Raszyna i Warszawy, w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu S2.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

"VATTAX" sp. z o.o.

Jesteśmy firmą istniejącą prawie 30 lat na polskim rynku. Zaczęło się od pasji i wiary w ludzki kapitał, bo przecież to ludzie tworzą firmę. Załoga jest naszą wizytówką, dlatego dbamy o ich zadowolenie i ciągły rozwój. Chętnie dzielimy się wiedzą stąd poszukiwania nowych, świetnych ludzi!

W związku z rozwojem firmy w tej chwili rozpoczynamy rekrutację na pozycję ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI/KADR I PŁAC.

Miejsce pracy: Raszyn (pow. pruszkowski)

Przewiń do profilu firmy

Teraz to wszystko. Czekamy już tylko na Twoje CV!

Nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy!