Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu ksiegowości

PHU "BARTEX" KAROLINA BARTNICZEKO firmie

PHU "BARTEX" KAROLINA BARTNICZEK

Fabryczna 14

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Weryfkacja i wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji

  • Archiwizacja dokumentów

  • Rozliczanie bankowe i kasowe

  • Przygotowanie dokumentów do biura rachunkowego

Nasze wymagania

  • Skrupulatność oraz dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w dziale księgowości lub biurze rachunkoweym – mile widziane

  • Znajomość programu Subiekt

To oferujemy

  • Stałą pracę (umowa o pracę)

  • Dobre wynagrodzenie

  • Pracę w miłym zespole

  • Możliwość rozwoju

Jeśli uważasz że spełniasz nasze oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego 510108295.