Logo Pracuj.pl

Asystent działu Księgowości

ITP S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z procedurami firmy,
  • kompletowanie dokumentów księgowych,
  • skanowanie i wprowadzanie faktur kosztowych do zewnętrznego rejestru,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz działu,
  • archiwizacja dokumentów księgowych,
  • pozostałe prace administracyjne wspierające dział księgowości w bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • zdolność logicznego myślenia,
  • sumienność i dokładność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • możliwość rozpoczęcia pracy możliwie jak najszybciej.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w godzinach 9:00 – 17:00,
  • pracę w biurze zlokalizowanym przy ul. Domaniewskiej.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent działu Księgowości, Warszawa