Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu Księgowości

ITP S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z procedurami firmy,

  • kompletowanie dokumentów księgowych,

  • skanowanie i wprowadzanie faktur kosztowych do zewnętrznego rejestru,

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz działu,

  • archiwizacja dokumentów księgowych,

  • pozostałe prace administracyjne wspierające dział księgowości w bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • zdolność logicznego myślenia,

  • sumienność i dokładność,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • możliwość rozpoczęcia pracy możliwie jak najszybciej.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • pracę w godzinach 9:00 – 17:00,

  • pracę w biurze zlokalizowanym przy ul. Domaniewskiej.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy