Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Księgowości

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

Krakowiaków 34

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu Knowledge Center w codziennych zadaniach
  • Księgowanie faktur zakupowych i innych dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Wsparcie procesów związanych z zamknięciem miesiąca

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność min. 35/40 godzin tygodniowo, w szczególności na końcu miesiąca podczas zamknięcia
  • Zainteresowanie tematem finansów
  • Dokładność i zainteresowanie podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych
  • Komunikatywny angielski na poziomie B1/B2
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i komunikatywność

To oferujemy

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia i startu kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w młodym, dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktycznej wiedzy.

Benefity

  • możliwość wykupienia karty sportowej
  • dostęp do bazy szkoleń wewnętrznych
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do płatnych kursów językowych

OPIS STANOWISKA

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój Twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Jesteś studentem studiów zaocznych i chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 72 500 pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Aktualne oferty pracodawcy
req91646

Asystent Działu Księgowości, Krakowiaków 34, Włochy, Warszawa