Oferta pracy

Asystent Działu Księgowości

Linetech S.A.

Komitetu Obrony Robotników 45D

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu operacyjnego

  • Sprawdzanie poprawności danych zawartych na fakturach handlowych

  • Wyjaśnianie niezgodności, współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Działu Księgowości

  • Bieżące wsparcie Działu

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie finansów i rachunkowości (lub ostatnie lata studiów)

  • Znajomość języka angielskiego – min. B1

  • Dokładność, terminowość, rzetelność

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze Finansów i dalszego rozwoju

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Przewiń do profilu firmy