Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HARBOR CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • współpraca z księgowością zewnętrzną;
    • formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych;
    • kontrola poprawności wprowadzonych danych;
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem faktur;
    • księgowanie w systemie Symfonia faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, dokumentów prostych;
    • analiza sald wybranych kont księgowych;
    • czynny udział w zamknięciu miesiąca;
    • udział w pracach nad sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz innych zestawień i raportów;
    • wsparcie działu księgowości w codziennych pracach administracyjnych;
    • inne czynności zlecone przez przełożonego;
    • archiwizacja dokumentów;
    Oczekiwania:
    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości;
    • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
    • wiedza teoretyczna dotycząca funkcjonowania rozliczeń międzyokresowych, różnic kursowych i amortyzacji;
    • znajomość zagadnień przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
    • znajomość programu SAGE mile widziane;
    • podstawowa znajomość języka angielskiego;
    • znajomość pakietu Microsoft Office (głównie Excel);
    • umiejętności planowania;
    • precyzja, dokładność, sumienność;
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
    Oferujemy:
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
    • stabilne zatrudnienie;
    • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego;
    • pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku w branży TSL;
    • partnerskie relacje, dobrą atmosferę pracy;
    • kartę Multisport i opiekę zdrowotna;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Harbor Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.