Oferta pracy

Asystent działu logistyki

GARO Polska Sp. z o.o. O firmie

GARO Polska Sp. z o.o.

Szymborskiej 18

Szczecin

Grupa GARO dba o swój ciągły rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów biznesowych. Posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Irlandii. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Polsce. Zajmujemy się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów na rynku polskim. W związku z rozwojem naszego zakładu w Szczecinie obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie planowania produkcji
  • udział w procesie planowania zakupu materiałów produkcyjnych
  • udział w procesie monitorowania realizacji zamówień przez dostawców
  • współpraca z działem produkcyjnym, sprzedaży i finansów
  • udział w procesie utrzymania optymalnego poziomu zapasów przez cykliczne sprawdzanie utrzymywanych stanów magazynowych i aktywną współpracę z dostawcami w tym zakresie

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • doświadczenia w dziale logistyki  - będzie to dodatkowy atut Kandydata
  • asertywności oraz umiejętności analitycznych
  • zdolności organizacyjnych, komunikatywności
  • dobrej znajomości programów pakietu MS Office
  • umiejętności działania pod presja czasu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Administratorem danych jest Garo Polska sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wisławy Szymborskiej 18. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne i ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.

Ogłoszenie archiwalne