Oferta pracy

Asystent działu marketingu

B-Act Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Asystent

B-Act Sp. z o.o. - bydgoska firma konsultingowa z kapitałem polskim, która od 1994 r. realizuje inwestycje
z zakresu:

  • budownictwa drogowego,
  • budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),
  • budownictwa hydrotechnicznego,
  • budownictwa przemysłowego,
  • budownictwa wodno–ściekowego,
  • gospodarki odpadowej,
  • budownictwa kolejowego.

Główne miejsce pracy: Bydgoszcz Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych (dalej Pzp):
    • Zbieranie zespołu,
    • Analiza ryzyk, w tym ocena wzoru umów, opisu przedmiotu zamówienia,
    • Dane do wyceny,
    • Przygotowywanie wstępnej wyceny
    • Przygotowywanie wszystkich dokumentów formalno-prawnych związanych ze złożeniem oferty, w tym: wnioski o poręczenie wadium, wnioski o udzielenie ubezpieczeniowych gwarancji należytego wykonania i usunięcia wad i usterek
  • Przygotowanie ofert do Klientów prywatnych,
  • Udział w tworzeniu Dokumentacji przetargowych opartych na Warunkach Kontraktowych FIDIC i/lub Pzp,
  • Udział w przygotowywaniu umów z Podwykonawcami,
  • Prowadzenie rejestru przetargów,
  • Aktualizacja referencji, zespołu podwykonawców,
  • Kompletowanie wymaganej dokumentacji,
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • Koordynację działań związanych z udziałem w targach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawo ,marketing, administracja)
  •  Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Dyspozycyjność – praca na terenie Polski.
  • Prawo jazdy min. kategorii B + praktyczna umiejętność jazdy.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Rzetelność i dokładność.
  • Otwartość, komunikatywność.
  • Obsługa urządzeń biurowych.
  • Chęć zdobycia doświadczenia, wiedzy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie:
    • Ustawy PZP,
    • Warunków Kontraktowych FIDIC,
    • Kodeksu cywilnego,
    • Prawa handlowego,
    • Prawa budowlanego.
  • Możliwość dokształcania (szkolenia, studia podyplomowe, aplikacje) w zakresie Warunków Kontraktowych FIDIC, Ustawy PZP, procesu inwestycyjnego, Administrowania Kontraktem.
  • Miłą rodzinną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy