Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Marketingu

PlichtaO firmie

  • Lubowidzka 40, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Plichta

Lubowidzka 40

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w rozliczaniu działań miesięcznych i kwartalnych

  • Wsparcie w przygotowywaniu materiałów na potrzeby działań w mediach społecznościowych

  • Pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych we współpracy z agencjami i firmami zew.

  • Współpraca z pracownikami innych działów w firmie (sprzedaż, serwis)

  • Wsparcie Działu Marketingu w nowych projektach i bieżących zadaniach

  • Monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Posiadane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, PR, dziennikarstwo, filologia)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Rzetelności i dokładności w pracy przy raportach i zestawieniach

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Znajomości pakietu MS Office oraz dobra, praktyczna znajomość programu MS Excel – warunek konieczny

  • Zdolności analityczne, dociekliwość oraz zainteresowanie tematyką marketingową

  • Chęć rozwijania swoich kompetencji i uczenie się nowych narzędzi i technik

  • Czynne prawo jazdy kategorii „B” – warunek konieczny

  • Kreatywność, zmysł estetyczny

  • Zainteresowania i umiejętności związane z fotografią cyfrową i video będą dodatkowym atutem

  • Mile widziane podstawowe umiejętności obsługi programów do tworzenia grafiki rastrowej i edycji zdjęć, np. Gimp, Canva

To oferujemy

  • Ciekawą, kreatywną i stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji, lidera w swojej branży

  • Możliwość rozwoju

  • Korzystne rabaty na firmowe produkty i usługi

  • Umowę B2B

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

Jeśli lubisz przygotowywać ciekawe projekty, uczyć się nowych rzeczy, a przede wszystkim Twoją wielką pasją jest motoryzacja i wszystko co z tym tematem związane - to jesteś osobą, której szukamy!

Chcesz już teraz dołączyć do Zespołu Specjalistów ds. marketingu i wspólnie z Nami kreować swoją dalszą ścieżkę kariery?

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Dołącz do NAJLEPSZYCH!

Przewiń do profilu firmy

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.