Asystent Działu Marketingu Międzynarodowego

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie trendów w wybranych krajach oraz przygotowywanie prezentacji podsumowujących te trendy

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Przygotowywanie prezentacji produktowo-marketingowych dla kontrahentów

  • Zlecanie tłumaczeń i współpraca z tłumaczami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi

  • Zlecanie wysyłek do kontrahentów

  • Aktywne poszukiwanie inspiracji stylizacji

  • Wsparcie Działu Marketingu Międzynarodowego w realizacji bieżących zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum licencjat

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość,

  • Chęć rozwoju w obszarze marketingu w międzynarodowym środowisku pracy

  • Pozytywne nastawienie do wyzwań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata