Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Marketingu - Sprzedaży

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), Pruszków, Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna, branża meblarska, ponad 20 lat na rynku.

    Miejsce pracy: Pruszków (okolice), Warszawa (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • Zarządzanie treścią oraz bieżąca aktualizacja na  stronach internetowych: dodawanie treści i grafik (dedykowany CMS)
    • Redagowanie treści marketingowych i wspierających sprzedaż,
    • Obsługa współpracy z wykonawcami zewnętrznymi
    • Marketing research i wyszukiwanie informacji w sieci
    • Wsparcie działu sprzedaży: obsługa zapytań od klientów oraz obsługa procesu sprzedaży
    Wymagania:
    • Rzetelność, konsekwencja i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
    • Kreatywność i „lekkie pióro”
    • Dobra znajomość języka angielskiego (francuski dodatkowym atutem),
    • Podstawowa znajomość programów graficznych dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie obecnej na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat,
    • Pracę w młodym, przyjaznym zespole
    • Możliwość rozwoju i uczenia się poprzez działanie,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).