Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Marketingu

Kino Polska TV S.A.O firmie

  • Puławska 435A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Kino Polska TV S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w opracowywaniu kampanii marketingowych, udział w „brainstormach”

  • Przygotowywanie zapowiedzi programowych

  • Nadzór nad zestawieniami premier i najciekawszych programów na naszych kanałach

  • Zamawianie i rozliczanie kampanii barterowych

  • Zamawianie spotów, przygotowywanie miniaturek i opisów

  • Realizacja współpracy patronackiej

  • Zamawianie materiałów drukowanych i gadżetów

  • I wszystko inne co może się w marketingu pojawić!

Nasze wymagania

  • Duża kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm

  • Głowa pełna świeżych pomysłów, otwarta na nowe doświadczenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja czasu

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Chęć poznania branży, nastawienie na rozwój i nowe wyzwania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w marketingu

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia

  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w interesującej , dynamicznie rozwijającej się branży

  • Pakiet benefitów pracowniczych i możliwość uczestniczenia w szkoleniach i warsztatach

  • Możliwość wykazania się, dostrzegamy talenty w naszej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kino Polska TV S.A. to piąta grupa telewizyjna w Polsce. Spółka jest nadawcą popularnych kanałów, takich jak: poświęcony polskim filmom i serialom Kino Polska, jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w kraju; Stopklatka TV, prezentujący kultowe przeboje rodzimej sceny; Kino Polska Muzyka, a także Zoom TV, w którym można znaleźć intrygujące dokumenty, tajemnicze historie oraz najpopularniejsze polskie kabarety. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje wiele kanałów m.in.: filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz kanały tematyczne.

Przewiń do profilu firmy

Wspaniałe firmy potrzebują wspaniałych ludzi!

My szukamy kreatywnej osoby, która wesprze nasz dział marketingu w codziennych zadaniach, podzieli się swoją opinią i dzięki temu będzie miała wpływ na nasz rozwój.