Oferta pracy

Asystent Działu Marketingu

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działu w bieżących projektach i opracowywaniu materiałów komunikacyjnych

  • Samodzielna realizacja wybranych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Odbyty staż/ praktyki min. 1 rok w dziale marketingu

  • Kreatywność, samodzielność, zmysł estetyczny

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Szybkość działania i umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie

  • Terminowość i dokładność

  • Łatwość w pisaniu tekstów

  • Wyksztalcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie)

  • Zaangażowanie, elastyczność, entuzjazm

  • Praktyczna znajomość i pakietu MS Office

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach firmowych

  • Nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość

  • Wysokie standardy etyczne

  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne