Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu marketingu

Brother Central and Eastern Europe GmbH Pfarrgasse 58, 1230 Vienna, Austria, ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Marynarska 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Brother Central and Eastern Europe GmbH Pfarrgasse 58, 1230 Vienna, Austria, ODDZIAŁ W POLSCE

Marynarska 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie produkcją i zapasami materiałów POSM

  • Pomoc przy wdrażaniu projektów oraz promocji

  • Realizacja bieżących zadań marketingowych

  • Nadzorowanie przepływu faktur

  • Praca z zawartością strony internetowej (produkty, blog i inne)

  • Codzienna współpraca oraz wsparcie działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale marketingu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i samodyscyplina

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Lekkość pisania i umiejętność redagowania tekstów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Prosimy o wysyłanie CV klikając: aplikuj.