Ta oferta pracy jest nieaktualna od 299 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli jesteś MULTIZADANIOWY i potrafisz OGARNIAĆ kilka rzeczy naraz oraz można na Ciebie LICZYĆ
    do nas na stanowisko:

    Asystent
    Działu
    Marketingu

    Miejsce pracy: Warszawa,
    międzynarodowa korporacja

    ZADANIA:

    Wsparcie działu marketingu w codziennej pracy w tym:

    • Logistyka wysyłek produktów w ramach działań marketingowych
    • Organizacja eventów, konferencji oraz spotkań biznesowych
    • Koordynacja kalendarza działań marketingowych pomiędzy markami
    • Koordynacja akceptacji, przepływu i archiwizacji dokumentów
    • Nadzór nad stanem materiałów reklamowych w magazynku
    • Techniczna obsługa wewnętrznych systemów internetowych
    • Pomoc w przygotowaniu zestawień w Excel lub prezentacji Power Point
    • Przygotowanie komunikacji wewnętrznej dla pracowników

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI:

    • Masz na drugie imię "multizadaniowość", a na trzecie "doskonała organizacja pracy"
    • Nie odpuścisz żadnego zadania i umiesz działać pod presją czasu
    • Jesteś proaktywny, masz inicjatywę oraz chęć niesienia pomocy kolegom i koleżankom z różnych zespołów, którzy wiedzą że można na Tobie polegać
    • Masz dużą umiejętność budowania relacji, jesteś otwarty i komunikatywny
    • Znasz doskonale programy z pakietu MS Office
    • Świetnie znasz język angielski w mowie i piśmie
             *Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

    CO DAJEMY OD SIEBIE?

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
    • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
    • Różnorodność wyzwań pracy na znanych markach
    • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie z agencją zewnętrzną
    Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Administratorem danych Ewesa, z siedzibą w Gdańsku, ul. Derdowskiego 4. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.