Asystent Działu Nieruchomości i Ekspansji (k/m) - Luboń / Poznań

ALDI Sp. z o.o.O firmie

  • Luboń, Poznań

  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 28 kwi 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Asystent Działu Nieruchomości i Ekspansji (k/m)
Miejsce pracy: Luboń / Poznań
W związku z dynamicznym rozwojem Działu Nieruchomości i Ekspansji poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Asystent Działu Nieruchomości i Ekspansji (k/m)

Twoje zadania

  • Wsparcie Działu Nieruchomości i Ekspansji w bieżących zadaniach administracyjnych i biurowych
  • Zarządzanie terminarzem spotkań, korespondencją i archiwizacją dokumentów
  • Wsparcie organizacyjne w przebudowach sklepów
  • Kontrola merytoryczna faktur
  • Kontakt z podwykonawcami
  • Tworzenie sprawozdań, raportów i prezentacji
  • Organizacja codziennej pracy biura

Nasze oczekiwania

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Zaangażowanie
  • Obowiązkowość
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w Regionalnym Biurze Ekspansji w Luboniu/Poznaniu
  • Stałe godziny pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy
  • Spotkania integracyjne

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Bony żywieniowy do 2160 zł rocznie
  • Miejsce parkingowe
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 139 sklepów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy