Logo Pracuj.pl

Asystent działu obsługi klienta

Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Mieścisko (pow. wągrowiecki)
    Mieścisko (pow. wągrowiecki), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pozyskiwaniu nowych oraz obsługa bieżących klientów,
  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami,
  • Asystowanie w przygotowywaniu ofert,
  • Udział w procesie wdrożeń nowych projektów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - na poziomie B2/C1,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - na poziomie B2,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Skrupulatność oraz dobra organizacja pracy,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesującą pracę nad międzynarodowymi projektami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Merytoryczne wsparcie oraz zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy w nowoczesnym biurze.

O nas

Firma Serpol-Cosmetics Sp. z o. o. Sp. k., wiodący producent kosmetyków oraz chemii gospodarczej poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Asystent działu obsługi klienta, Mieścisko (pow. wągrowiecki)