Oferta pracy

Asystent Działu Obsługi Klienta w Poznaniu

Maszoński Logistic

Małachowskiego 10

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja zleceń transportowych i spedycyjnych w systemie

  • Kontrola przebiegu zleceń

  • Awizacja okien czasowych

  • Kompletowanie dokumentów

  • Wsparcie administracyjne Działu Obsługi Klienta

  • Ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dokładność i skrupulatność w realizowanych zadaniach

  • Pozytywne nastawienie i chęci do pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego oraz doświadczenie w branży transportowej mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Indywidualny onboarding

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Imprezy integrujące i inne wartościowe benefity (owocowe środy, konkursy pracownicze, pokerowe soboty, meetingi biegowe, itp.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • darmowa nauka języka angielskiego lub niemieckiego

Jesteśmy firmą z tradycjami, która nieustannie się rozwija i otwiera nowe możliwości. Dzięki nowym technologiom, nowoczesnym samochodom ciężarowym oraz świetnej załodze możemy zagwarantować usługi na wysokim poziomie – na terenie Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

Daj nam szansę poznać Twoje umiejętności czy doświadczenie, a może się okazać, że to właśnie na Ciebie czekamy.

Przewiń do profilu firmy