Oferta pracy

Asystent Działu Personalnego (Dział Kadr)

PURO Hotels

PURO Hotels

Jana Pawła II 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań związanych z zatrudnianiem pracowników na umowy cywilno-prawne

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników oraz prowadzenie dokumentacji zleceniobiorców

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji pracowniczej spółek sieci PURO oraz ich archiwizacja

  • administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą Działu Personalnego

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w programie kadrowo – płacowym

  • wsparcie działu personalnego w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • jesteś student lub absolwent szkoły wyższej, dostępnym około 120 godzin miesięcznie

  • masz chęć do zdobywania wiedzy i rozwoju - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

  • lubisz dokładność i skrupulatność - szukamy osoby, która jest już znudzona ilością pochwal, jakie otrzymuje za swoje zdolności organizacyjne ; )

  • słowa „termin” i „deadline” nie powodują u Ciebie dreszczy

  • Excel nie ma przed Tobą tajemnic

  • lubisz ludzi i chętnie im pomagasz

  • masz dobrą znajomość języka angielskiego

  • jesteś osobą zaangażowaną i lubisz dopinać sprawy na ostatni guzik

  • masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i umiesz działać pod presją czasu

  • szukasz stabilnego pracodawcy i fajnego działu, z którym zostaniesz na dłużej - zapraszamy właśnie do Nas!

To oferujemy

  • stanowisko Asystenta/ki Działu Personalnego na początek na umowie zlecenia, z realną opcją na przedłużenie współpracy na podstawie umowy o pracę

  • szkolenie wstępne, na którym pokażemy Ci jak pracujemy i jaki będzie Twój zakres zadań

  • możliwość praktycznego poznania codziennej pracy w obszarze twardego HR’u

  • opcję rozwoju Twoich dotychczasowych umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń

  • pracę w zgranym zespole, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych

  • świetną atmosferę, dzięki której będziesz przychodził/a do pracy z uśmiechem

  • pracę w Centrum Warszawy, z pięknym widokiem na Pałac Kultury

PURO Hotels

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy zaangażowanej, uśmiechniętej i chętnej do nauki osoby do wsparcia zespołu Kadr w codziennej pracy. Jeżeli studiujesz lub jesteś absolwentem, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, poznać specyfikę pracy zespołu HR, to zachęcamy do aplikowania!